• Telefon +90 (224) 261 55 45
  • Eposta info@ripstekstil.com

Yazılar

Central Asia Fashion 30 Temmuz

Kadın ve Erkek Hazır Giyim Moda Fuarı

Türk ürünlerine olan ilgiyle dikkat çeken ve Orta Asya bölgesinin en başarılı moda fuarı Central Asia Fashion 30 Temmuz – 01 Ağustos  2023 tarihleri arasında Kazakistan’ın Almatı kentinde moda sektörünün tüm kilit oyuncularını aynı platformda buluşturacak.

Başta butik alım grupları olmak üzere department store ve zincir mağazalarına hitap eden fuarın bu yıl Kazakistan ekonomisi ile paralel olarak çok sayıda ziyaretçi çekmesi bekleniyor.

Profesyonellerin iş bağlantılarının kurulması için ideal bir zemin yaratan CAF Fuarı’nın İtalya, Fransa, Yunanistan, Rusya, Türkiye, Letonya, Litvanya, İngiltere, Polonya, Kazakistan, Kırgızistan, Moğolistan, Beyaz Rusya, Romanya vs. olmak üzere 12 ülkeden 110’dan fazla ana katılımcısı bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Rusya ve BDT ülkeleri tarafından ziyaret edilmektedir.

Bu etkinlik, pazarın liderlerini ve yeni oyuncularını çeken Kazakistan’ın moda perakende pazarında uzmanlaşmış tek etkinlik olarak kendisini kanıtlamıştır.

Orta Asya pazarına girmek veya Pazar payını büyütmek isteyenlerin adresi CAF Fuarı’nda Kadın Giyim, Erkek Giyim, Çocuk Giyim, Denim, Spor Kıyafetleri, Abiye, İç çamaşırı, Mayo, Deri ve Kürk bölümleri bulunmaktadır.