Rips tekstil -3Rips Tekstil

RİPS TEKSTİL olarak 2014 yılında BURSA DEMİRTAŞ SANAYİ BÖLGESİNDE başladığımız yolculuğumuza yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle her geçen gün kendimizi yenileyerek devam etmekteyiz.

Firmamız bünyesinde kadın, erkek ve çocuk giyim kumaşları üretmekteyiz. Yüzlerce farklı desen ve dokuma tekniğiyle en son moda trendlerini de takip ederek müşterilerimizin beklentilerine uygun tasarımlar oluşturmaktayız

Ürettiğimiz kumaşlarda kullandığımız SÜRDÜRÜLEBİLİR hammadde kaynaklarıyla doğaya saygılı olma en önemli prensiplerimizdendir.

Modern makine parkurumuz ve tecrübeli personellerimiz sayesinde hem teslimatların hızı, hem de müşterilerimizin zevk ve ihtiyaçlarına göre sürekli artan taleplerine hızlı geri dönüşler sağlamaktayız. İç ve dış pazardaki payımızı her geçen gün müşterilerimize sunduğumuz iyi hizmet, iyi fiyat ve kaliteden ödün vermeyen ürünlerle arttırmaktayız.

Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ürünlerimizin üstün kalite, güvenirlilik, fiyat ve termin süresi bakımından sistem kalitemizi sürekli iyileştirmek bilincindeyiz. Bu bilinçle amacımız iç ve dış müşterilerimizin, ihtiyaç ve beklentilerine eksiksiz karşılayarak memnuniyetlerinin sürekliliğini sağlamaktadır

Yenilikçi ve sıra dışı arge çalışmalarımız, vermiş olduğu hızlı servis RİPS TEKSTİL’in uzun yıllar iş ilişkilerini sürdürdüğü tüm müşterileri için ciddi ve güvenilir bir imalatçı olmasını sağlamıştır.

VİZYONUMUZ

RİPS TEKSTİL San. Ve Tic. A.Ş olarak vizyonumuz, her geçen gün değişen ve gelişen sektörde kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutarak yapmakta olduğunuz AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımınız ile sektöründe öncü ve örnek bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

RİPS TEKSTİL San. Ve Tic. A.Ş olarak misyonumuz, benzersiz ürün yelpazemiz ve yüksek kalite standartlarında üretimlerimiz ile istikrarlı ve kaliteli üretimde güvenin simgesi olmaktır.